top of page
oxy_treat-1750x700 2.png
slider_wrinkles.jpg

WRINKLES

Speciálně navržená kúra na vrásky a mimické linky. Čistý kyslík transportovaný hluboko do pokožky a specifické transdermální molekuly účinně přispívají k relaxačnímu a vyplňujícímu účinku na vrásky.

wrinkles_kura.png
OXY-TREAT kúra proti vráskám

Vrásky v obličeji jsou výsledkem foto a chrono stárnutí a mimiky obličeje. Aby čelil těmto procesům a zlepšil vzhled jemných vrásek na obličeji, kombinuje Oxy-Treat Wrinkles Combined Formula Gel čistý kyslík transportovaný hluboko do pokožky pomocí PFC a specifické transdermální molekuly, jako je kyselina hyaluronová (50 kDa), palmitoyl tripeptid-5 a glukonan vápenatý, které účinně přispívají k relaxačnímu a vyplňujícímu účinku na vrásky. Patentovaný komplex (CH 694 954) obsahující pentapeptid-3, acetyldipeptid-1 cetylester, extrakt z anýzu vonného (Pimpinella Anisum) a glukonan hořečnatý působící na mimické linie.

Denní krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky jako Intenzivní kompletní kúra, které účinně přispívají k relaxačnímu účinku a vyplnění vrásek.

wrinkles_day_sada.png
OXY-TREAT denní krém vráskám
OXY-TREAT noční krém proti vráskám
wrinkles_night_sada.png

Noční krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky jako Intenzivní kompletní kúra, které účinně přispívají k relaxačnímu účinku a vyplnění vrásek.

DALŠÍ ŘADY OXY-TREAT

pozadi_produkty.jpg
antiage.png

ANTI-AGE

Proti stárnutí pleti

Kúra speciálně navržená proti stárnutí pleti a unavené pokožky. Molekuly PFC bohaté na kyslík podporují omlazení pokožky, stimulují metabolismus a oddalují stárnutí pleti.  

firmness.png

FIRMNESS

Na zpevnění pleti

Speciálně navržená kúra aktivním kyslíkem spolu se specifickými složkami působí proti ochabnutí kontur obličeje a povadnutí pokožky, zvyšuje její hutnost charakteristickou pro mladou pleť.

drysensitive.png

DRY SENSITIVE SKIN

Na suchou citlivou pleť

Speciálně navržená kúra má intenzivní elastický účinek, proniká hluboko do pokožky a bojuje proti ztrátě vody a nedostatku lipidů. Pomáhá odstranit zarudnutí, praskliny a olupování.

Kotva 1

KDE KOUPIT

Je čas vystoupit z davu... nechte svou pleť dýchat

bottom of page