top of page
oxy_treat-1750x700 2.png
slider_firmness.jpg

FIRMNESS

Speciálně navržená kúra aktivním kyslíkem spolu se specifickými složkami působí proti ochabnutí kontur obličeje a povadnutí pokožky, zvyšuje její hutnost charakteristickou pro mladou pleť.

firmness_kura.png
OXY-TREAT kúra na zpevnění pleti

Hutnost, která charakterizuje mladou pleť, postupně s věkem mizí, obličej ochabuje a objevují se kožní deprese. Tyto jevy probíhají především v dermis, kde se snižuje produkce podpůrných vláken, jako je kolagen a elastin. Specifický liftingový a antigravitační účinek zajišťuje především kyslík, který díky molekulám PFC proniká hluboko. Přítomnost transdermálních molekul v Oxy-Treat Firmness, jako je kolagen (12K Dalton), acetyl tetrapeptid-2 a extrakt z přesličky rolní (Equisetum Arvense) přispívá ke zpevňujícímu účinku, stejně jako patentovaný komplex (CH 712 905) obsahující 1,6 alfa-maltotriózu, silikát, glycin-prolin-alanin a tripeptid-10-citrulin.

Denní krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky s vysokým obsahem kyslíku jako Intenzivní kompletní kúra specifické a transdermální molekuly pro zpevnění a vypnutí pleti.

firmness_day_sada.png
OXY-TREAT denní krém na zpevnění pleti
Kotva 1
OXY-TREAT noční krém na zpevnění pleti 
firmness_night_sada.png

Noční krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky s vysokým obsahem kyslíku jako Intenzivní kompletní kúra a specifické transdermální molekuly pro zpevnění a vypnutí pleti.

DALŠÍ ŘADY OXY-TREAT

pozadi_produkty.jpg
wrinkles.png

WRINKLES

Proti vráskám 

Speciálně navržená kúra na vrásky a mimické linky. Čistý kyslík transportovaný hluboko do pokožky a specifické transdermální molekuly účinně přispívají k relaxačnímu a vyplňujícímu účinku na vrásky.

antiage.png

ANTI-AGE

Proti stárnutí pleti

Kúra speciálně navržená proti stárnutí pleti a unavené pokožky. Molekuly PFC bohaté na kyslík podporují omlazení pokožky, stimulují metabolismus a oddalují stárnutí pleti.  

drysensitive.png

DRY SENSITIVE SKIN

Na suchou citlivou pleť

Speciálně navržená kúra má intenzivní elastický účinek, proniká hluboko do pokožky a bojuje proti ztrátě vody a nedostatku lipidů. Pomáhá odstranit zarudnutí, praskliny a olupování.

Kotva 1

KDE KOUPIT

Je čas vystoupit z davu... nechte svou pleť dýchat

bottom of page