top of page
slider_antiage.jpg
slider_antiage.jpg

ANTI-AGE

Kúra speciálně navržená proti stárnutí pleti a unavené pokožce. Molekuly PFC bohaté na kyslík podporují omlazení pokožky, stimulují metabolismus a oddalují stárnutí pleti.  

OXY-TREAT kúra proti stárnutí

Komplexní péče aktivním kyslíkem revitalizuje unavenou pleť, stimuluje růst a vitalitu nových buněk a celkově působí proti stárnutí pleti.

Projevy stárnutí pleti jsou rozmanité a různé a neomezují se pouze na vrásky: zpomalení buněčného metabolismu totiž vede k nedokonalostem, jako je ztenčení pleti, výrazný mikroreliéf, unavená pleť. Pro podporu omlazení pokožky a stimulaci metabolismu jsou transdermální složky Oxy-Treat Anti-Age karnosin, ubichinon a melatonin spojeny s molekulami PFC bohatými na kyslík. Specifický anti-age patent od Labo (CH 700 735) pomáhá působit proti stárnutí pleti a oddalovat ho díky přítomnosti hydrolyzovaného sójového proteinu, extraktu z myrty obecné (Myrtus Communis) a teprenonu.

Denní krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky s vysokým obsahem kyslíku jako Intenzivní kompletní kúra pro omlazení pokožky a stimulaci metabolismu.

OXY-TREAT denní krém proti stárnutí
Kotva 1
OXY-TREAT noční krém proti stárnutí

Noční krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky s vysokým obsahem kyslíku jako Intenzivní kompletní kúra pro omlazení pokožky a stimulaci metabolismu.

DALŠÍ ŘADY OXY-TREAT

pozadi_produkty.jpg
wrinkles.png

WRINKLES

Proti stárnutí pleti

Speciálně navržená kúra na vrásky a mimické linky. Čistý kyslík transportovaný hluboko do pokožky a specifické transdermální molekuly účinně přispívají k relaxačnímu a vyplňujícímu účinku na vrásky.

firmness.png

FIRMNESS

Na zpevnění pleti

Speciálně navržená kúra aktivním kyslíkem spolu se specifickými složkami působí proti ochabnutí kontur obličeje a povadnutí pokožky, zvyšuje její hutnost charakteristickou pro mladou pleť.

drysensitive.png

DRY SENSITIVE SKIN

Na suchou citlivou pleť

Speciálně navržená kúra má intenzivní elastický účinek, proniká hluboko do pokožky a bojuje proti ztrátě vody a nedostatku lipidů. Pomáhá odstranit zarudnutí, praskliny a olupování.

Kotva 1

KDE KOUPIT

Je čas vystoupit z davu... nechte svou pleť dýchat

bottom of page