top of page
slider_drysensitive.jpg
slider_drysensitive.jpg

SENSTIVE SKIN

Speciálně navržená kúra má intenzivní elastický účinek, proniká hluboko do pokožky a bojuje proti ztrátě vody a nedostatku lipidů. Pomáhá odstranit zarudnutí, praskliny a olupování.

dry_kura.png
OXY-TREAT kúra na suchou citlivou pleť

Citlivá pleť je velmi často doprovázena suchostí a naopak. Suchost může být způsobena ztrátou vody nebo nízkým příjmem lipidů: tento typ kůže může snadno vykazovat zarudnutí, praskliny a olupování. Přísun kyslíku zajištěný ošetřením Oxy-Treat Dry Sensitive Skin je nezbytný pro zpevnění pokožky, proniká do hloubky a přináší nespočet výhod. Působení kyslíku je spojeno s účinky specifických transdermálních molekul: panthenolu, pyridoxinu a s extraktem z listů třezalky tečkované. Kombinovaná receptura je doplněna aktivními složkami Labo patentu CH 693 818, obsahující mandlový olej (Prunus Amigdalus Dulcis), sladový extrakt, hydrolyzovaný extrakt z řasy Ulva Lactuca, pro intenzivní elastický účinek.

Denní krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky s vysokým obsahem kyslíku jako Intenzivní kompletní kúra, snižuje suchost pleti, zarudnutí, praskliny a olupování.

dry_day_sada.png
OXY-TREAT denní krém na suchou pleť
Kotva 1
OXY-TREAT noční krém na suchou pleť
dry_night_sada.png

Noční krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky s vysokým obsahem kyslíku jako Intenzivní kompletní kúra, snižuje suchost pleti, zarudnutí, praskliny a olupování.

DALŠÍ ŘADY OXY-TREAT

pozadi_produkty.jpg
wrinkles.png

WRINKLES

Proti vráskám

Speciálně navržená kúra na vrásky a mimické linky. Čistý kyslík transportovaný hluboko do pokožky a specifické transdermální molekuly účinně přispívají k relaxačnímu a vyplňujícímu účinku na vrásky.

firmness.png

FIRMNESS

Na zpevnění pleti

Speciálně navržená kúra aktivním kyslíkem spolu se specifickými složkami působí proti ochabnutí kontur obličeje a povadnutí pokožky, zvyšuje její hutnost charakteristickou pro mladou pleť.

antiage.png

ANTI-AGE

Proti stárnutí pleti

Kúra speciálně navržená proti stárnutí pleti a unavené pokožky. Molekuly PFC bohaté na kyslík podporují omlazení pokožky, stimulují metabolismus a oddalují stárnutí pleti.  

Kotva 1

KDE KOUPIT

Je čas vystoupit z davu... nechte svou pleť dýchat

bottom of page