top of page
oxy_treat-1750x700 2.png
slider_oily.jpg

OILY SKIN

Kúra navržená pro mastnou, lesklou pleť s rozšířenými póry okysličuje pokožku, pomáhá snižovat zánět a čistí zablokované póry. Má také schopnost regulovat kožní maz.

oily_kura.png
OXY-TREAT kúra na mastnou pleť

Mastná nebo smíšená pleť vypadá leskle, má rozšířené póry: to je způsobeno nadměrnou sekrecí mazu. Ošetření Oxy-Treat Oily Skin může mít významný přínos, zejména díky zmatňujícím vlastnostem kyslíku. Kromě zmíněného působení má kyslík také schopnost regulovat kožní maz a tyto vlastnosti mají také další přítomné specifické transdermální molekuly: zinečnatá sůl kyseliny pyrrolidonkarboxylové, kyselina azelaová, kyselina thioktová. Sjednocující účinek na pleť doplňuje extrakt z lopuchu většího (Arctium Lappa), který lze nalézt mezi aktivními složkami Labo patentu CH 697 547 (složený z extraktu řasy Dunaliella Salina, vitamínu F, glukonanu zinečnatého a niacinamidu), který zvyšuje jeho adstringentní aktivitu.

Denní krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky s vysokým obsahem kyslíku jako Intenzivní kompletní kúra, působí proti nadměrné produkci mazu, rozšířeným pórům a zánětu.

oily_day_sada.png
OXY-TREAT denní krém na mastnou pleť
Kotva 1
OXY-TREAT noční krém na mastnou pleť
oily_night_sada.png

Noční krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky s vysokým obsahem kyslíku jako Intenzivní kompletní kúra, působí proti nadměrné produkci mazu, rozšířeným pórům a zánětu.

DALŠÍ ŘADY OXY-TREAT

pozadi_produkty.jpg
wrinkles.png

WRINKLES

Proti vráskám

Speciálně navržená kúra na vrásky a mimické linky. Čistý kyslík transportovaný hluboko do pokožky a specifické transdermální molekuly účinně přispívají k relaxačnímu a vyplňujícímu účinku na vrásky.

firmness.png

FIRMNESS

Na zpevnění pleti

Speciálně navržená kúra aktivním kyslíkem spolu se specifickými složkami působí proti ochabnutí kontur obličeje a povadnutí pokožky, zvyšuje její hutnost charakteristickou pro mladou pleť.

drysensitive.png

DRY SENSITIVE SKIN

Na suchou citlivou pleť

Speciálně navržená kúra má intenzivní elastický účinek, proniká hluboko do pokožky a bojuje proti ztrátě vody a nedostatku lipidů. Pomáhá odstranit zarudnutí, praskliny a olupování.

Kotva 1

KDE KOUPIT

Je čas vystoupit z davu... nechte svou pleť dýchat

bottom of page