top of page
oxy_treat-1750x700 2.png
slider_darkspots.jpg

DARK SPOTS

Speciální kúra zesvětluje a výrazně snižuje viditelnost pigmentových skvrn způsobených stárnutím pokožky, nadměrným sluněním, hormonální nerovnováhou i nezdravým životním stylem.

dark_kura.png
OXY-TREAT kúra na pigmentové skvrny

Skvrny na kůži mohou být důsledkem procesu stárnutí pokožky, ale i jiných příčin, jako je nadměrné slunění, fyziologické změny v hormonální rovnováze, nezdravý životní styl (kouření, alkohol atd.). V Oxy-Treat Dark Spots je obsažen kyslík, s jeho vysoce zesvětlující silou na hyperpigmentaci, kombinován s projasňujícími transdermálními molekulami, jako je kyselina kojová, vitamíny C + E a kyselina glycyrrhetinová. Labo patent CH 697 547 (složený z extraktu řasy Dunaliella Salina, vitamínu F, glukonanu zinečnatého a niacinamidu) zvyšuje schopnost specifického rostlinného extraktu ze jerlínu japonského snižovat viditelnost kožních skvrn.

Denní krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky s vysokým obsahem kyslíku jako Intenzivní kompletní kúra, snižuje viditelnost kožních skvrn a sjednocuje tón pleti.

dark_day_sada.png
OXY-TREAT denní krém na pigmentové skvrny
Kotva 1
OXY-TREAT noční krém na pigmentové skvrny
dark_night_sada.png

Noční krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky s vysokým obsahem kyslíku jako Intenzivní kompletní kúra pro omlazení pokožky a stimulaci metabolismu.

DALŠÍ ŘADY OXY-TREAT

pozadi_produkty.jpg
wrinkles.png

WRINKLES

Proti vráskám

Speciálně navržená kúra na vrásky a mimické linky. Čistý kyslík transportovaný hluboko do pokožky a specifické transdermální molekuly účinně přispívají k relaxačnímu a vyplňujícímu účinku na vrásky.

firmness.png

FIRMNESS

Na zpevnění pleti

Speciálně navržená kúra aktivním kyslíkem spolu se specifickými složkami působí proti ochabnutí kontur obličeje a povadnutí pokožky, zvyšuje její hutnost charakteristickou pro mladou pleť.

drysensitive.png

DRY SENSITIVE SKIN

Na suchou citlivou pleť

Speciálně navržená kúra má intenzivní elastický účinek, proniká hluboko do pokožky a bojuje proti ztrátě vody a nedostatku lipidů. Pomáhá odstranit zarudnutí, praskliny a olupování.

Kotva 1

KDE KOUPIT

Je čas vystoupit z davu... nechte svou pleť dýchat

bottom of page