top of page
oxy_treat-1750x700 2.png
slider_clarifying.jpg

CLARYFING

Speciálně navržená kúra proti matné pleti kombinuje mimořádné regenerační vlastnosti aktivního kyslíku a specifických molekul. Pomáhá mdlé pleti znovu získat zářivost a jednotnost.

clarifying_kura.png
OXY-TREAT kúra na rozjasnění pleti

Matná kůže bez jasu a našedlá nebo nažloutlá pleť mohou být spojeny s pomalým buněčným metabolismem, který má za následek nadměrné hromadění korneocytů v nejpovrchnějších vrstvách epidermis. V Oxy-Treat Clarifying hraje hluboko pronikající kyslík velmi důležitou roli, zajišťující prosvětlující a revitalizační účinek ošetření. Kyselina ellagová, arbutin a glutathion doplňují zesvětlující účinek. Extrakt z morušovníku bílého přidaný do patentu CH 697 547 (složený z extraktu řasy Dunaliella Salina, vitamínu F, glukonanu zinečnatého a niacinamidu), pomáhá zvýšit zářivost pleti.

Denní krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky s vysokým obsahem kyslíku jako Intenzivní kompletní kúra pro hluboké projasnění.

clarifying_day_sada.png
OXY-TREAT denní krém na rozjasnění pleti
Kotva 1
OXY-TREAT noční krém na rozjasnění pleti
clarifying_night_sada.png

Noční krém obsahuje ve snížené koncentraci stejné složky s vysokým obsahem kyslíku jako Intenzivní kompletní kúra pro hluboké projasnění.

DALŠÍ ŘADY OXY-TREAT

pozadi_produkty.jpg
wrinkles.png

WRINKLES

Proti vráskám

Speciálně navržená kúra na vrásky a mimické linky. Čistý kyslík transportovaný hluboko do pokožky a specifické transdermální molekuly účinně přispívají k relaxačnímu a vyplňujícímu účinku na vrásky.

firmness.png

FIRMNESS

Na zpevnění pleti

Speciálně navržená kúra aktivním kyslíkem spolu se specifickými složkami působí proti ochabnutí kontur obličeje a povadnutí pokožky, zvyšuje její hutnost charakteristickou pro mladou pleť.

drysensitive.png

DRY SENSITIVE SKIN

Na suchou citlivou pleť

Speciálně navržená kúra má intenzivní elastický účinek, proniká hluboko do pokožky a bojuje proti ztrátě vody a nedostatku lipidů. Pomáhá odstranit zarudnutí, praskliny a olupování.

Kotva 1

KDE KOUPIT

Je čas vystoupit z davu... nechte svou pleť dýchat

bottom of page